10 کلسترول غنی ، چاق کننده ، غذاهایی که باعث می شود قلب شما قلب قلب را جلب کند

0 Comments

اگر می خواهید با یک دوست متخصص قلب و عروق یک شوخی خنده دار بازی کنید ، برای آنها پیوندی به غذاهای زیر ارسال کنید و به آنها بگویید اینگونه است که خودتان را زیاده روی می کنید. در حالی که من چیزهای ناسالم را به اندازه هر کس دیگری دوست دارم ، اما فکر می کنم ممکن است فقط با خواندن غذاهای ذکر شده در زیر ، چند پوند اضافه وزن داشته باشم. اگرچه من هیچ مشکلی درمورد تمایل به ظرافت های خوب زندگی ندارم ، اگر قصد دارید این مواد را بخورید ، می توانید یک دفیبرلاتور را آماده نگه دارید!

شماره 1: کیک جزیره اسمیت

شاید تعجب کنید که چرا یک قطعه کیک شکلاتی ظریف ، زیبا و بی گناه در این لیست وجود دارد. علاوه بر این ، این کیک شکلاتی ده لایه فقط حدود  طول عمر بیماران نارسایی قلبی 300 کالری دارد که اگرچه مقدار زیادی کیک کوچک برای یک قطعه کوچک در مقایسه با برخی از مزه های مضر توصیف شده در زیر چیزی نیست. با این حال ، چربی عظیم 26 گرمی که در بین لایه های نه چندان بی گناه خود پنهان می کند ، رتبه نخست این لیست را به دست می آورد.

شماره 2: نوشیدنی های مایونز

من می دانم که مردم مایونز را دوست دارند ، و من هم چنین می کنم ، اما به نظر می رسد که این مسئله اوضاع را بسیار افراط می کند. کوکتل های سس مایونز ، آیا آنها مهمترین چیز بعدی در آمریکا هستند؟ بیایید امیدوار باشیم نه زیرا بعد از نوشیدن چند مورد از این موارد مهمترین چیز روده شما خواهد بود.

شماره 3: هر توپینگ زیر Sundae

خامه Cold Stone ، آه چقدر دوستت دارم … قبل از اینکه شروع به اپیلاسیون درباره شاعرانه زیبایی که Cold Stone است ، کنم ، می گویم ، این یک حمله قلبی است که با کلسترول همراه است و در نمای زیبایی و شاد است. اما ارزشش را دارد! Cold Stone به خودی خود نه تنها کاملاً عالی است ، بلکه این آفتابگردان ها با تمام مواد زیبایی که در آن قرار دارند در راس آن قرار دارند و بهشت ​​را کمی به زمین نزدیک می کند.

شماره 4: ساندا غول پیکر

برای کسانی که یک دندان شیرین بزرگ دارند ، چگونه 90 گالن بستنی ، 10 گالن فاژ و توت فرنگی و 30 پوند اسپند چطور است؟ اگر این برای شما کافی نیست ، فکر می کنم ممکن است بخواهید در مورد یک مشکل پرخوری کسی را ببینید.

شماره 5: ساندویچ دو پایین KFC بین 2 دونات Krisy Kreme

این باید یکی از چاق کننده ترین و پر از کلسترول باشد که با کمتر از 7 دلار می توانید دریافت کنید. دو پت مرغ سرخ شده ، پنیر و مایونز که ساندویچ KFC Double Down است را بدون نان بگیرید و آن را بین یک جفت پیراشکی براق کریپسی قرار دهید. اکنون این وعده غذایی قهرمانان است.

شماره 6: هر چیزی سرخ شده

شما می توانید یک جوراب را سرخ کنید و خوب باشد. حداقل ، این ذهنیت زن و شوهر بریتانیایی است که در بروکلین فروشگاه راه اندازی می کنند. آنها یک غذاخوری اجرا می کنند که در همه موارد سرخ شده عمدتا تخصص دارد. ممکن است بخواهید از سیب زمینی سرخ کرده گرفته تا Twinkies و Mars Bars سرخ شده ، شلوارهای کششی بپوشید.

شماره 7: شام شکلتون

یک شام 6000 کالری که دارای یک استیک ، خورشت و ژامبون 20 اونسی است ، یک وعده غذایی مناسب یک پادشاه است. یا همانطور که همنام بود ، یک ماجراجو بود. این وعده غذایی بدون میلک شیک لازم ، لیوان یک و بطری آبجو کامل نخواهد شد.